ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ 11/3/16

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

4ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας θέλοντας να δώσει στα παιδιά μας μερικές ώρες χαράς και διασκέδασης την Παρασκευή 11 Μαρτίου 2016 θα διοργανώσει αποκριάτικη γιορτή στο χώρο του σχολείου τις τρεις τελευταίες ώρες.

Προκειμένου να έχουμε έναν επαρκή μπουφέ για το σύνολο των μαθητών θα θέλαμε να ζητήσουμε και την βοήθεια σας με ότι ο καθένας σας θα μπορούσε να προσφέρει σε φαγητό ή snack. .(π.χ. τυροπιτάκια, σπανακοπιτάκια, chips κ.α.)

Ενημερώστε μας για την προσφορά σας μέχρι την Τετάρτη 9 Μαρτίου στο e-mail του Συλλόγου ή στα τηλέφωνα: 6931329966 Τενοπούλου Μαρία  -   6974364331 Καννής Ιωάννης