Αρχική σελίδα Δραστηριότητες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΣ 16

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΣ 16

Η καλλιτεχνική ομάδα του σχολείου μας, που αποτελείται από 18 μαθήτριες της  Α΄ και  Γ΄ τάξης, θα παρουσιάσει την χορευτική της παράσταση με θέμα: « Έρωτας, πηγή ζωής» σε δύο καλλιτεχνικές διοργανώσεις.

• Η πρώτη θα είναι το Σάββατο, στις 2 Απριλίου 2016, στο χώρο του 4ουΓυμνασίου Βύρωνα, όπου θα γίνει η τελετή έναρξης του 31ου  παιδικού καλλιτεχνικού φεστιβάλ του Δήμου.
  • Η δεύτερη είναι στα πλαίσια του καλλιτεχνικού φεστιβάλ του  ARTABILITY στη Πόρτα Ανοιχτή, την Κυριακή, στις 17 Απριλίου 2016, στις 12:45 μμ. ( δίνουμε και την επιστολή με την οποία εγκρίθηκε η συμμετοχή μας στο φεστιβάλ , για πληρέστερη ενημέρωση για την εκδήλωση αυτή)

Σας θέλουμε όλους εκεί, να υποστηρίξουμε την προσπάθεια των παιδιών και να διασκεδάσουμε όλοι μαζί.